Ons team

Carmen Munsterman

Manager FleCk
carmen@cultuureducatieflevoland.nl
M. 0645110246

Mail Carmen

Daniëlle Bijsmans

Adviseur cultuuronderwijs en projectleider CultuurPlus
danielle@cultuureducatieflevoland.nl
M: 0647487194

Mail Danielle

Irja Hartenberg

Adviseur cultuuronderwijs
irja@cultuureducatieflevoland.nl
M: 0641282251

Mail Irja

Edien Lammers

Adviseur cultuuronderwijs en projectleider Studio VMBO
edien@cultuureducatieflevoland.nl
M: 0625024481

Mail Edien

Nienke de Jong

Projectleider cultuuronderwijs
nienke@cultuureducatieflevoland.nl
M: 0630151923

Mail Nienke

Nelleke Brand-Hakvoort

Communicatieadviseur
nelleke@cultuureducatieflevoland.nl
M: 0643081307

Mail Nelleke

Ruth Koger

Adviseur cultuuronderwijs
ruth@cultuureducatieflevoland.nl
M. 0614753839

Mail Ruth

Mariska Rietveld

Communicatiemedewerker
mariska@cultuureducatieflevoland.nl
M. 0636112799

Mail Mariska

Mirjam Meester-Labots

Project assistent
mirjam@cultuureducatieflevoland.nl
M. 0614441436